Srbski teniški igralec Novak Đoković je znova potrdil, da je največji šaljivec v sicer precej resnem svetu tenisa. Kjer koli se pojavi Nole, s sabo prinese tudi ščepec humorja in dobre volje. Tako se je najboljši teniški igralec na svetu v premoru med dvoboji na turnirju v Cincinnatiju pozabaval z novim rekvizitom: namesto teniškega loparja je poprijel za saksofon.
Noletov posnetek je seveda takoj končal na svetovnem spletu in tudi mi ga objavljamo. »Dobrodošli v jazz klubu Cincinnati Ohio. danes boste uživali v zvokih saksofona,« je dejal Đoković in nato odigral nekaj taktov hita Tequila in si tako prislužil kup pohval ...
Prepoznate skladbo, ki jo je z nekaj takti nakazal Nole?
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
