Sedeminštiridesetletnica iz Kopra si je z vstopom v resničnostni šov želela dokazati, da lahko preživi brez vsakodnevnega udobja. To ji je tudi uspelo, saj je premagala močno konkurenco in osvojila glavno nagrado v višini petdeset tisoč evrov.

Galerija
Ko je zaradi posesivnosti bivšega moža obrnila nov list, je ostala brez vsega, a je preživela.
Grafična oblikovalka si je zmago priborila brez taktiziranja, predvsem s pridnim delom, vztrajnostjo in prepričanjem, da je vse mogoče. V intervjuju nam je zaupala, da se po šovu zanjo začenja novo življenjsko poglavje, razkrila je še, kaj bo storila z osvojenim denarjem.
Kmetija že dolgo ni imela ženske zmagovalke. Verjetno so vas to že večkrat vprašali, pa vendar – kako se zares počutite ob misli, da ste zmagali v tako močni konkurenci, predvsem ob tekmovalcih nasprotnega spola?
Občutek je izjemen, saj sem dokazala, da lahko ženski uspe z iskrenostjo in trdim delom, ne z umazano igro. Za ...