Vsak dan samo izbiramo, s katerega zornega kota bomo kreirali. S strani svetlobe in ljubezni ali s strani strahu, trpljenja in bolečine.

Galerija
Maja Debevc FOTO: Tanja Zrinski
Vsem nam se stvari dogajajo in se tudi vedno bodo. Pomembno je samo, kako se odzovemo nanje in ali iščemo razloge, da se nam nekaj dogaja. Veliko duhovnih ljudi misli, da se jim bodo negativne reči nehale dogajati, ko bodo prišli do neke stopnje. Ne bodo se, samo vi jih boste drugače videli, vaša zavest bo drugače interpretirala situacije in ljudi. Namesto da se boste borili, boste razumeli. Ljudje vas bodo še vedno želeli spraviti v stare tire in verjetno bo njihovo življenje ostalo enako, prav tako njihovi nameni. Spremenil se bo vaš odziv.
Ljudi loči le pogled na stvari, predvsem z vidika ...