TATVINA

Iz živalskega vrta odnesla orangutana

Makedonka je opico ugrabila kot darilo svojemu sedemletnemu sinu.
B. K. P.
 28. 8. 2015 | 14:59
 9. 9. 2025 | 09:59

Pred dnevi je iz živalskega vrta v Skopju izginil 18-mesečni orangutan, ljubljenček vseh obiskovalcev. Policisti so ga po le nekajurnem iskanju našli, a srečni konec je imel grenak priokus.

Ženska je namreč priznala, da ga je ugrabila kot rojstnodnevno darilo svojemu sedemletnemu sinu.

Domačinka je policistom povedala, da se je deček, s katerim redno obiskujeta živalski vrt v makedonski prestolnici, enostavno zaljubil v ljubkega opičjega mladička, zato je našla pomagača in z njim sredi noči prerezala žičnato ograjo kletke ter ga, ko je spal, odnesla.

Oba so policisti kazensko ovadili zaradi tatvine.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
POVEZANI
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
PromoPhoto
NASVET
Promo
GOSPODARSTVO
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
RAST
Promo
IZGUBA
Sovoznik
PromoPhoto
TVEGANO
Promo
ZDRAVJE
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
NAPAD