REWAL – Poljska nevladna organizacija Dzika Ostoja je pred kratkim objavila fotografije jazbečevke, ki je v mestu Rewal »okradla turiste, zgrizla sedem pločevink piva, se napila in nezavestna obležala«.
Nesrečno žival, ki so jo poimenovali Wandzia, so na srečo pravočasno našli in jo odpeljali k veterinarju, ki je ugotovil, da ne bo imela trajnih posledic, le okrevanje bo nekoliko daljše, saj se na noge ne more postaviti, je pa že začela jesti, kar je menda velik napredek.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook. com%2FBizarnoSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=tru e&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=fa lse&appId=333405986784955{/embed_facebook}
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
