BIZARNO

Jazbečevka okradla turiste in se napila

Nesrečna žival naj bi spila sedem pločevink piva.
A. K.
 13. 8. 2015 | 08:41
 9. 9. 2025 | 08:19

REWAL – Poljska nevladna organizacija Dzika Ostoja je pred kratkim objavila fotografije jazbečevke, ki je v mestu Rewal »okradla turiste, zgrizla sedem pločevink piva, se napila in nezavestna obležala«.

Nesrečno žival, ki so jo poimenovali Wandzia, so na srečo pravočasno našli in jo odpeljali k veterinarju, ki je ugotovil, da ne bo imela trajnih posledic, le okrevanje bo nekoliko daljše, saj se na noge ne more postaviti, je pa že začela jesti, kar je menda velik napredek.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook. com%2FBizarnoSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=tru e&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=fa lse&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ELEKTRIKA
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
ZDRAVJE
Sovoznik
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
VIDEO
Promo
ZDRAVJE
Promo
KOLENO
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
FINANCE
Promo
DONOSNO
SUVERENOST
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PremiumPromo
FRANJA
Promo
LEPOTA