IMELA BI DEKLICO

V mamici pustili glavo mrtvega dojenčka, 32-letnica umrla

Njen mož je prepričan, da so za smrt odgovorni zdravniki, ki so jo z glavo otroka v njej poslali v drugo bolnišnico.
A. L.
 27. 8. 2015 | 16:32
 9. 9. 2025 | 11:31

ŠAHDŽAHANPUR – Rojstvo mnogi opisujejo kot nekaj najlepšega, kar se ti lahko zgodi. A v primeru 32-letne Geete Devi je šlo vse narobe. V soboto so se začeli popadki in odhitela je bolnišnico. Polna pričakovanj se je prepustila v roke zdravnikom, a kar se je zgodilo, je nepojmljivo. Dojenčici so namreč med porodom odtrgali glavo, ta pa je ostala v maternici. Ker zdravniki tega niso znali rešiti, so mater z glavo mrtvega otroka v njej poslali v drugo bolnišnico. Tam so ji dojenčkovo glavo uspešno odstranili iz maternice, vendar pa je bila izkušnja preveč travmatična za 32-letno mamico. Umrla je. Njen mož, 40-letni Hemant, je prepričan, da so za smrt odgovorni zdravniki.

Policija je že dejala, da bolnišnica ni bila ustrezno pripravljena na tako kompleksne porode in da gre za hud primer malomarnosti. Kdo so bili zdravniki, še ne vedo. Ko jih bodo odkrili, jih čakajo ostri ukrepi, poroča Daily Mail.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
PRIHODNOST
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
ZAUPANJE
PromoPhoto
TVEGANO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
RAST
Promo
SKRB ZASE
Sovoznik
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
KOPALKE
Promo
NAPAD
Promo
GOSPODARSTVO
Promo
POVEZANI
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO