V čilskem Nueva Imperialu je bilo tradicionalno pivsko tekmovanje. V pitju so se pomerili trije moški, ki so morali v manj kot minuti izprazniti najprej litrski vrč piva, nato pollitrskega in za konec še steklenico.
Vsi trije so začeli suvereno in hitro izpraznili kozarec. Ustavilo pa se je pri drugem. Dva tekmovalca sta, tretji pa je celo bruhal v kozarec, a ga vseeno izpraznil do dna in segel še po tretji steklenici.
Bizarno pitje si oglejte v spodnjem videu. Pozor, ni za osebe s slabim želodcem!
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
