Poleti se hladimo na različne načine, le redki pa so tako iznajdljivi kot moški na posnetku. Zlezel je v največji balon, kar ga je kje našel, in ga počasi polnil z vodo. Balon se je pridno polnil in polnil, dokler ni bil videti kot ogromna rdeča gmota, iz katere je gledala le glava moškega, ki ga je prijetno hladilo.
Seveda pa se tudi balon kdaj odloči, da ima vsega dovolj. In sledilo je, kar pač je. Preverite na spodnjem posnetku.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
