KAKŠNA SREČA

VIDEO: Padel iz 17. nadstropja in preživel

Ko so ga novinarji vprašali, kako mu je to uspelo, jim je pokazal svojo tetovažo na roki.
Mo. S.
 31. 7. 2015 | 18:22
 10. 9. 2025 | 15:44

Kaj je sreča v nesreči, je na svoji koži dobro občutil Čilenec Sebastian Reyes. Padel je iz 17. nadstropja, natančneje z višine 40 metrov, in ostal živ. Zlomil si je sicer kolk in medenico, vse drugo pa je ostalo bolj ali manj celo, tako da ni v smrtni nevarnosti, bo pa seveda še nekaj časa preživel v bolnišnici.

»Sam Bog mi je rešil življenje,« je povedal po tistem, ko je ugotovil, da je še vedno živ. In zakaj je padel? Kot pravi, je slavil zmago nogometne reprezentance nad Bolivijo, v nekem trenutku pa izgubil ravnotežje in padel v globino. Po grozljivem padcu so vsi mislili, da ni preživel, ampak so se zmotili. Ko so ga novinarji vprašali, kako mu je to uspelo, jim je pokazal svojo tetovažo na roki. Na njej piše: »Bog, ne zapusti me.« Padec pa mu je verjetno nekoliko ublažil tudi avtomobil, na katerem je pristal.

Njegov padec so zabeležile tudi nadzorne kamere, opozarjamo pa, da je prizor precej nazoren.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
POVEZANI
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
DONOSNO