OGABNEŽ

VIDEO: V cerkvi se je slekel in gol paradiral po oltarju

Potem je še ukradel denar.
A. L.
 16. 10. 2015 | 20:16
 9. 9. 2025 | 02:23

Nekateri so res brez sramu. Zgodaj zjutraj 29. septembra je neki moški vstopil v nezaklenjeno pravoslavno cerkev. Tam je malo postopal, nato pa si nadel duhovnikovo obleko. Po kakšnih 45 minutah se je popolnoma slekel in šel na oltar. Na stolih cerkvenih svečenikov je pustil nered, polil pa je tudi vodo in vino. Nazadnje je pobral denar in cerkev zapustil.

Posnetki kamer so razkrili, da naj bi šlo moškega, starega okoli 20 let, ki nosi očala.

Po novem bo cerkev St. Save v Bostonu zaklepala svoja vrata.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
KULTURA
VIDEO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
DONOSNO
Sovoznik
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
RECEPTI
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
NASVET
Promo
ZDRAVJE