Nekateri so res brez sramu. Zgodaj zjutraj 29. septembra je neki moški vstopil v nezaklenjeno pravoslavno cerkev. Tam je malo postopal, nato pa si nadel duhovnikovo obleko. Po kakšnih 45 minutah se je popolnoma slekel in šel na oltar. Na stolih cerkvenih svečenikov je pustil nered, polil pa je tudi vodo in vino. Nazadnje je pobral denar in cerkev zapustil.
Posnetki kamer so razkrili, da naj bi šlo moškega, starega okoli 20 let, ki nosi očala.
Po novem bo cerkev St. Save v Bostonu zaklepala svoja vrata.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
