Telesno dejavni moramo biti vse leto, tako krepimo imunski sistem in srce, preprečujemo nabiranje kilogramov in dvigamo razpoloženje; oblečemo se po plasteh, ne pozabimo na kapo.

Galerija
Sprehajamo se lahko tudi pozimi, le toplo se oblecimo. FOTO: Zbynek Pospisil/Getty Images
Ni slabega vremena, je le neprimerna oprema, trdijo tisti, ki jih niti hladno vreme ne ustavi, da ne bi naredili nekaj dobrega za svoje fizično in psihično počutje ter so aktivni tudi pozimi.
Dobrobiti so številne, od krepitve mišic do vzdržljivosti.
Ko so dnevi kratki, temperature nizke, območje prekriva megla, naletavajo snežinke ali celo dežuje, je seveda najlažje zlesti na kavč in uživati na toplem. A bistvenega pomena je, da ostanemo aktivni, saj je znano, da vadba skozi vse leto prinaša obilico koristi za zdravje, kot so krepitev imunskega sistema ter zdravja srca in mišic, ...