Včasih so rekli, da je hud strup v majhnih stekleničkah. Prav to filozofijo pa bi lahko prenesli tudi v razmerja. Oglejte si osem odgovorov, zakaj je razmerje z manjšim moškim lahko velika prednost.
V postelji so živahnejši
Nižji moški so po naravi večinoma bolj energični in prav taki so tudi v postelji, so zapisali v časopisu Journal of Sexual Medicine. Do tega so se dokopali s proučevanjem življenja heteroseksualnih moških v resnih zvezah in prišli do zaključka, da je njihova živahnost v postelji obratno sorazmerna z njihovo višino.
Polni so samozavesti
Skozi življenje se niso mogli ponašati z višino, zato so morali vlagati v druge odlike, zato so psihično pa tudi materialno stabilnejši. To pa v ženskah upravičeno budi občutek varnosti.
Zabavni so in šarmantni
Znajo biti zelo očarljivi, premorejo veliko smisla za humor in so na moč šarmantni. V nasprotju z visokimi moškimi, ki so prepričani, da nasprotni spol očarajo zgolj s svojim vpadljivim telesom.
Poljub z njimi je prijetnejši
Saj vam ni treba stati na prstih in iztegovati vratu.
| {embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fstil.slovenskenovice&width&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=422037591177172{/embed_facebook} |
Idealni so za zakon
Glede na raziskavo univerze New York so nižji moški po naravi zvestejši od svojih visokih kolegov, so bolj družinski in se redkeje ločijo. Res pa je, da se za zakon odločijo kasneje.
Več čistijo in kuhajo
V primerjavi z visokimi moškimi tisti nižje rasti več časa pomagajo svojim boljšim polovicam. Glede na raziskave tedensko hišnim opravilom v primerjavi z visokimi namenijo uro več.
Ženske ob njih pridejo do izraza
Razmerje z nižjim moškim ima še eno prednost: dama se ob njem počuti kot fotomodel.
Živijo dlje
Raziskava, v kateri je sodelovalo 8000 moških, je pokazala, da nižji živijo v povprečju dve leti dlje kot višji. Strokovnjaki so prepričani, da gre zasluga za to njihovim genom.