CENTIMETRI

Osem odgovorov, zakaj izbrati nižjega moškega

Medtem ko visoki moški menijo, da očarajo že zgolj s svojo pojavo, nižji vedo, da morajo žensko osvojiti s trudom.
M. F.
 17. 10. 2015 | 20:00
 9. 9. 2025 | 02:06

Včasih so rekli, da je hud strup v majhnih stekleničkah. Prav to filozofijo pa bi lahko prenesli tudi v razmerja. Oglejte si osem odgovorov, zakaj je razmerje z manjšim moškim lahko velika prednost.

V postelji so živahnejši

Nižji moški so po naravi večinoma bolj energični in prav taki so tudi v postelji, so zapisali v časopisu Journal of Sexual Medicine. Do tega so se dokopali s proučevanjem življenja heteroseksualnih moških v resnih zvezah in prišli do zaključka, da je njihova živahnost v postelji obratno sorazmerna z njihovo višino.

Polni so samozavesti

Skozi življenje se niso mogli ponašati z višino, zato so morali vlagati v druge odlike, zato so psihično pa tudi materialno stabilnejši. To pa v ženskah upravičeno budi občutek varnosti.

Zabavni so in šarmantni

Znajo biti zelo očarljivi, premorejo veliko smisla za humor in so na moč šarmantni. V nasprotju z visokimi moškimi, ki so prepričani, da nasprotni spol očarajo zgolj s svojim vpadljivim telesom.

Poljub z njimi je prijetnejši

Saj vam ni treba stati na prstih in iztegovati vratu.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fstil.slovenskenovice&width&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=422037591177172{/embed_facebook}

Idealni so za zakon

Glede na raziskavo univerze New York so nižji moški po naravi zvestejši od svojih visokih kolegov, so bolj družinski in se redkeje ločijo. Res pa je, da se za zakon odločijo kasneje.

Več čistijo in kuhajo

V primerjavi z visokimi moškimi tisti nižje rasti več časa pomagajo svojim boljšim polovicam. Glede na raziskave tedensko hišnim opravilom v primerjavi z visokimi namenijo uro več.

Ženske ob njih pridejo do izraza

Razmerje z nižjim moškim ima še eno prednost: dama se ob njem počuti kot fotomodel.

Živijo dlje

Raziskava, v kateri je sodelovalo 8000 moških, je pokazala, da nižji živijo v povprečju dve leti dlje kot višji. Strokovnjaki so prepričani, da gre zasluga za to njihovim genom. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
ZDRAVJE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
INTERVJU
Promo
TVEGANJE
INTERVJU
TEŽKE RAZMERE
Promo
POVEZANI
Sovoznik
Promo
DONOSNO
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
Promo
ŽIVLJENJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
PremiumPromo
FRANJA