NAŠLI SO GA

22-letnik povozil žensko in pobegnil: mama je policistom lagala o sinovi odgovornosti

Voznik osebnega vozila je zapeljal čez nogo 36-letni ženski in pobegnil.
Fotografija je simbolična. FOTO: Dejan Javornik, Slovenske novice
Fotografija je simbolična. FOTO: Dejan Javornik, Slovenske novice
N. Č.
 11. 8. 2025 | 19:27
 12. 8. 2025 | 08:18
1:07

Sinoči ob 20.50 je v Dutovljah voznik osebnega vozila zapeljal čez nogo 36-letni ženski in pobegnil. Po dogodku so policisti vozilo izsledili na Povirju. Za volanom je bila sprva 50-letna ženska, ki je izjavila, da se povoženja ne spominja in da je prišla le po svojega 22-letnega sina.

Z zbiranjem obvestil pa so policisti ugotovili, da je vozilo v resnici vozil prav on. Po besedah oškodovanke je voznik po povoženju ustavil, izstopil in si ogledal morebitno škodo, nato pa – kljub klicem in pozivom, naj počaka – odpeljal s kraja nesreče.

Zoper 22-letnika sledi kazenska ovadba zaradi kaznivega dejanja zapustitve poškodovanca v prometni nesreči po 238/1 členu Kazenskega zakonika (KZ-1), njegova mati pa bo ovadena zaradi overitve lažne vsebine po 235/1 členu KZ-1.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZASE
Promo
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Photo
POČITNIŠKA MALHA
VIDEO