
Galerija

Sinoči ob 20.50 je v Dutovljah voznik osebnega vozila zapeljal čez nogo 36-letni ženski in pobegnil. Po dogodku so policisti vozilo izsledili na Povirju. Za volanom je bila sprva 50-letna ženska, ki je izjavila, da se povoženja ne spominja in da je prišla le po svojega 22-letnega sina.
Z zbiranjem obvestil pa so policisti ugotovili, da je vozilo v resnici vozil prav on. Po besedah oškodovanke je voznik po povoženju ustavil, izstopil in si ogledal morebitno škodo, nato pa – kljub klicem in pozivom, naj počaka – odpeljal s kraja nesreče.
Zoper 22-letnika sledi kazenska ovadba zaradi kaznivega dejanja zapustitve poškodovanca v prometni nesreči po 238/1 členu Kazenskega zakonika (KZ-1), njegova mati pa bo ovadena zaradi overitve lažne vsebine po 235/1 členu KZ-1.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
