
Galerija

NOVO MESTO – Dolenjski policisti so sinoči nekaj pred 22. uro v Novem mestu ustavili vozilo 24-letnega Novomeščana, ker je vijugal po cesti. Ko so mu odredili preizkus alkoholiziranosti, je ta pokazal 1,21 mg alkohola v litru izdihanega zraka (2,5 promila).
Začasno so mu odvzeli vozniško dovoljenje in uvedli postopek o prekršku.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
