
Galerija

S Policijske uprave Novo mesto so sporočili, da so v četrtek, 28. maja, okoli 18. ure, tamkajšnji policisti posredovali v naselju Prapreška pot, kjer naj bi pijan moški motil javni red in mir in nadlegoval partnerko in prebivalce naselja.
»45-letni kršitelj se tudi po prihodu policistov ni pomiril in ni upošteval opozoril in ukazov, zato so zoper njega uporabili prisilna sredstva,« so zapisali v sporočilu za javnost. Moškega so obvladali in odpeljali v prostore za pridržanje. Zaradi kršitev javnega reda in miru mu bodo izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
