NASILJE V DRUŽINI

48-letnik bil nasilen nad domačimi

48-letnik je bil kazensko ovaden, ker se je znašal nad družino.
M. I.
 26. 9. 2015 | 17:00
 9. 9. 2025 | 07:32

NOVA GORICA – V četrtek so policisti na območju UE Nova Gorica obravnavali sum storitve nasilja v družini. Policisti PP Nova Gorica so obvestili pristojne institucije in bodo 48-letnega osumljenca kazensko ovadili na pristojno novogoriško okrožno državno tožilstvo zaradi suma storitve kaznivega dejanja po 191. členu KZ.

Več o preprečevanju tovrstne problematike in ukrepih policije tudi na naslednji spletni strani: http://www.policija.si/index.php/preventiva-/preventiva/67685-nasilje-v-druzini-informacije-o-postopku-na-policiji.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
VIDEO
SUVERENOST
PromoPhoto
ZDRAVJE
Photo
PRESENEČENJE
TEŽKE RAZMERE
Promo
FINANCE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
Promo
KJE POLNITI
Promo
KOLENO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
DONOSNO
Promo
ELEKTRIKA
Promo
LEPOTA