AJDOVŠČINA – V nedeljo ob 10.53 je na Goriški cesti v Ajdovščini 78-letni voznik osebnega avtomobila izsilil prednost drugemu vozniku avtomobila, s katerim se je po prednostni cesti po Goriški cesti iz smeri centra pripeljal 27-letni voznik skupaj s sopotnico.
Udeležence prometne nesreče so odpeljali na pregled v ZD Ajdovščina in so bili po nudeni zdravniški oskrbi odpuščeni v domačo nego.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
