VRTOJBA – Policisti PP za izravnalne ukrepe so ustavili voznika VW sharana z italijanskimi registrskimi številkami, v katerem sta bila kot sopotnika tudi dva državljana Albanije, stara 36 in 42 let.
Pri ugotavljanju zakonitosti vstopa in bivanja v naši državi so policisti ugotovili, da albanska državljana nista imela ustreznih dokumentov za vstop v našo državo.
Zaradi kršitve določb zakona o tujcih so tujcema izrekli globo, po končanem postopku pa sta oba zapustila območje Slovenije.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
