MEJNI PREHOD VRTOJBA

Albanec in Nigerijec hotela brez dokumentov v Slovenijo

Po končanem postopku sta tuja državljana zapustila območje naše države.
Ma. F.
 30. 9. 2015 | 14:00
 9. 9. 2025 | 07:58

NOVA GORICA – V ponedeljek popoldne so policisti na območju Vrtojbe obravnavali 54-letnega moškega, državljana Albanije, in sicer zaradi nedovoljenega prehoda notranje meje. Pri mejnem nadzoru so ugotovili, da tujec nima ustreznih dokumentov za vstop v našo državo. Izdali so mu plačilni nalog. Po končanem postopku je tuji državljan zapustil območje Slovenije.

Tudi Nigerijec brez dokumentov

Ista dan so policisti v Solkanu ustavili 40-letnega voznika kombija, državljana Nigerije, in ugotovili, da nima ustreznih dokumentov za vstop v našo državo. Izdali so mu plačilni nalog, nato pa je moral zapustiti območje naše države.

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
NAPAD
Promo
NOVA GENERACIJA
Sovoznik
Promo
ZAUPANJE
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
NASVET
Promo
GOSPODARSTVO
Promo
IZGUBA
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
PRIHODNOST
Promo
TVEGANO
Promo
ZAPOSLITEV