PREHITRA VOŽNJA

Avstrijski motorist vozil prehitro in padel

Zgodilo se je na cesti Tolmin–Kobarid.
M. U.
 10. 9. 2015 | 18:55
 9. 9. 2025 | 05:28

TOLMIN – V torek ob 19.06 je na glavni cesti Tolmin–Kobarid padel voznik motornega kolesa in se pri tem poškodoval.

Policisti so na kraju ugotovili, da je 29-letni motorist, državljan Avstrije, vozil motorno kolo po glavni cesti iz smeri Peršetov proti Kobaridu. Ko je pripeljal do odcepa, je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil nadzor nad motornim kolesom in padel po vozišču. Utrpel je lahke telesne poškodbe.

Na kraju so bili poleg tolminskih policistov tudi gasilci PGD Tolmin ter reševalci NMP ZD Tolmin, ki so motorista zdravniško oskrbeli in ga nato z reševalnim vozilom odpeljali na nadaljnje zdravljenje v šempetrsko bolnišnico.

Policisti bodo povzročitelju nesreče zaradi kršitve prometne zakonodaje izdali plačilni nalog. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
TVEGANO
Promo
NAPAD
PromoPhoto
ZAUPANJE
PromoPhoto
NASVET
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
Promo
PRIHODNOST
Promo
RAST
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
GOSPODARSTVO