NOVA GORICA – Neznani storilec je v četrtek popoldne iz odklenjenega osebnega avtomobila na parkirišču pred stanovanjsko hišo ukradel žensko denarnico, v kateri je oškodovanka imela osebne dokumente in poleg bančnih kartic tudi gotovino.
Novogoriški policisti bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev v zvezi z navedenim kaznivim dejanjem podali kazensko ovadbo, so sporočili iz PU Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
