AJDOVŠČINA – V četrtek zjutraj je ob Hublju v Ajdovščini burja z drevesa odlomila večjo vejo, je poročala uprava za zaščito in reševanje. Ta je padla na šest vozil, parkiranih pod drevesom, in jih poškodovala.
Gasilci iz Ajdovščine so vejo odstranili in s tehničnim posegom umaknili poškodovana vozila.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
