SREDNJE LAKNICE – Ob 12.00 je v kraju Srednje Laknice pri spravilu lesa krajanu deblo poškodovalo nogo, poroča uprava za zaščito in reševanje. Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Trebnje so ga na kraju nesreče oskrbeli in odpeljali v bolnišnico v Novo mesto.
Gasilci PGD Mokronog so pomagali reševalcem pri prenosu poškodovanca do reševalnega vozila.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
