
Galerija

Kranjski policisti so bili v sredo okoli 20.30 obveščeni o delovni nesreči na območju Kranja, v kateri je 57-letni moški padel 2 metra v globino in se pri tem hudo telesno poškodoval.
»Na kraju mu je zdravstveno pomoč nudilo zdravstveno osebje in ga prepeljalo v zdravstveno ustanovo. O dogodku je bil obveščen delovni inšpektor. Policisti zbirajo obvestila in bodo obveščali pristojno državno tožilstvo,« so sporočili s kranjske policijske uprave.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
