NOVA GORICA – V noči na ponedeljek so policisti v enem od gostinskih lokalov v Novi Gorici obravnavali tatvino denarnice. Neznanec je izkoristil nepazljivost in krajšo odsotnost oškodovanke ter z mizice ukradel denarnico, v kateri je imela poleg osebnih dokumentov in manjše količine gotovine tudi mobilni telefon znamke Samsung Galaxy S3.
Okoliščine novogoriški policisti še preiskujejo in bodo na podlagi ugotovljenih dejstev ustrezno ukrepali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
