POLICIJSKA KRONIKA

Denarnico pustila na mizi, tat se ni obotavljal

V noči na ponedeljek so policisti v enem od gostinskih lokalov v Novi Gorici obravnavali tatvino denarnice.
K. K.
 6. 10. 2015 | 08:30
 9. 9. 2025 | 01:25

NOVA GORICA – V noči na ponedeljek so policisti v enem od gostinskih lokalov v Novi Gorici obravnavali tatvino denarnice. Neznanec je izkoristil nepazljivost in krajšo odsotnost oškodovanke ter z mizice ukradel denarnico, v kateri je imela poleg osebnih dokumentov in manjše količine gotovine tudi mobilni telefon znamke Samsung Galaxy S3.

Okoliščine novogoriški policisti še preiskujejo in bodo na podlagi ugotovljenih dejstev ustrezno ukrepali.

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PremiumPromo
FRANJA
INTERVJU
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
VIDEO
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
TVEGANJE
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
TEŽKE RAZMERE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
POVEZANI
INTERVJU
Promo
ZDRAVJE
Promo
DONOSNO
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO