Dvajset Kosovcev nad tri dijake

Mladoletnik po ravsu končal v bolnišnici. Slišale so se grožnje s pištolami in noži.
Spopadli so se na parkirišču za srednjo zdravstveno šolo. FOTO: Google
Spopadli so se na parkirišču za srednjo zdravstveno šolo. FOTO: Google
Tomica Šuljić
 17. 1. 2020 | 07:48
 17. 1. 2020 | 16:16
5:17
V naše uredništvo smo dobili informacijo, da je v sredo popoldne vzniknil masovni pretep med dijaki na parkirišču srednje zdravstvene šole; informator je med drugim trdil, da je z nekaj Slovenci obračunala skupina mladostnikov albanskih korenin, slednjih naj bi bilo okoli dvajset. Da ni bilo hujšega obračuna, ampak da jo je skupil le en mladec, ki pa je pomoč moral poiskati v celjski bolnišnici, naj bi bila zasluga starejših, ki so o tepežki obvestili policijo. Ta je navedla, da so jih v sredo okoli pol dveh popoldne obvestili o kršitvi javnega reda in miru. Komolec v ličnico in grožnje Od ...
Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
POVEZANI
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
Promo
RAST
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
PromoPhoto
TVEGANO
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
PRIHODNOST
Promo
PRVA POMOČ
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
GOSPODARSTVO
Promo
KULTURA
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
NEPREMIČNINE
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Photo
ZDRAVJE
Promo
NAPAD