NESREČNO

FOTO: Na avtocesti vozilo prevrnjeno na streho, ljudje sami iz avta

»Pomagali smo ponesrečencem, posuli vpojno sredstvo in odklopili akumulator,« so sporočili iz PGD Grosuplje.

A. L.
 16. 8. 2015 | 10:09
 9. 9. 2025 | 10:18

GROSUPLJE, VIŠNJA GORA – Ob 6.41 so upravo za zaščito in reševanje obvestili o nesreči na avtocesti med Grosupljim in Višnjo Goro, v kateri se je vozilo prevrnilo na streho.

Dve poškodovani osebi so z reševalnim vozilom odpeljali v nadaljnjo oskrbo.

Kot so sporočili iz PGD Grosuplje

, so bile osebe ob njihovem prihodu na kraj že zunaj vozila: »Pomagali smo ponesrečencem, posuli vpojno sredstvo in odklopili akumulator.«

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
SKRB ZASE
Sovoznik
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
RECEPTI
VIDEO
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
POVEZANI
Photo
POČITNIŠKA MALHA