




















GROSUPLJE, VIŠNJA GORA – Ob 6.41 so upravo za zaščito in reševanje obvestili o nesreči na avtocesti med Grosupljim in Višnjo Goro, v kateri se je vozilo prevrnilo na streho.
Dve poškodovani osebi so z reševalnim vozilom odpeljali v nadaljnjo oskrbo.
Kot so sporočili iz PGD Grosuplje

Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
