MOJSTRANA – Kranjskogorski policisti so v ponedeljek zjutraj pred Mojstrano ustavili in preverili 60-letnega voznika, ki je s »težko nogo« proti Kranjski Gori avtomobil peljal s hitrostjo 149 km/h, čeprav je omejitev na cesti 90 km/h.
Policisti so vozniku prepovedali nadaljnjo vožnjo, o njegovem ravnanju pa bodo z nujnim obdolžilnim predlogom obvestili še pristojno okrajno sodišče, so sporočili iz PU Kranj.
Voznik, ki na cesti zunaj naselja prekorači dovoljeno hitrost za več kot 50 km/h, se kaznuje z globo najmanj 1200 evrov in 18 kazenskimi točkami.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
