
























































LOPATA – Ponoči je na Lopati v bližini Celja zagorel gospodarsko-stanovanjski objekt.
Na kraj so prihiteli številni gasilci iz več gasilskih društev in enot

Ker so gasilci dopoldne šele dobro končali svoje delo, policija ogleda še ni mogla opraviti, tako da bo več znanega kasneje.
V zgornji galeriji si lahko ogledate posledice ognjenih zubljev. Zelo nazorne fotografije nam je poslal bralec, ki pravi, da je z lastniki sicer vse v redu, so pa pretreseni, saj je njihov hlev zagorel že tretjič v zadnjih desetih letih.
Več o požaru boste lahko prebrali v jutrišnji tiskani izdaji Slovenskih novic.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
