BREŽICE – V Brežicah so danes dopoldne zagoreli šotori, namenjeni beguncem, smo poročali. Župan Brežic Ivan Molan je na svojem facebook profilu objavil fotografije s kraja, potem ko so gasilci požar uspešno pogasili.
V krajši izjavi za Slovenskenovice.si je opozoril, da tak način reševanja krize ni ustrezen. Po njegovem mnenju bi morali begunce, namesto da jih koncentriramo v tako velikem številu na enem mestu, razporediti po več krajih. Opozarja tudi na nehumane razmere, ki jih čutijo tako begunci kot krajani, izpostavlja pa še, da so prostovoljci že utrujeni.
Bo uslišan?
Imate več informacij za nas, fotografije ali videe? Pošljite nam jih.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
