SVETI TOMAŽ – V soboto ob 19.21 sta pri osnovni šoli v Svetem Tomažu čelno trčila kombajn in osebno vozilo.
Pri tem se je poškodoval voznik osebnega vozila, ki so ga reševalci NMP Ormož prepeljali v ptujsko bolnišnico.
Gasilci PGD Ormož so odklopili akumulatorja, zavarovali in razsvetlili kraj nesreče, počistili iztekle motorne tekočine ter nudili pomoč reševalcem pri oskrbi poškodovanca.
Več pa v fotogaleriji.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
