PROMETNA NESREČA

FOTO: Vozniku je postalo slabo, nato je zbil peško

Zbil je peško, ki je ravno v tistem času stala na pločniku.
M. I.
 27. 10. 2015 | 22:30
 9. 9. 2025 | 03:34

BREŽICE – Uprava za zaščito in reševanje poroča, da je ob 10.23 na Cesti prvih borcev v Brežicah osebno vozilo trčilo v pločnik in bližnji objekt. Reševalci NMP ZD Brežice so poškodovani osebi oskrbeli in prepeljali v SB Brežice.

Zaposleno v kiosku, ki je bila v šoku, so oskrbeli reševalci na kraju dogodka. Gasilci PGE Krško so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator na vozilu, počistili razlite motorne tekočine, odstranili vozilo na parkirišče in nudili pomoč policiji.

PGE Krško poroča, da je vozniku med vožnjo nenadoma postalo slabo, zato je zavil s ceste na pločnik, kjer je njegov audi lažje poškodoval peško. Oba sta se lažje poškodovala. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Sovoznik
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZASE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
SKRB ZA VARNOST
VIDEO