POGREB

FOTO: Zadnje slovo od Mateja, fanta, ki ga je vzela Sava

Na pokopališču Gabrsko so se danes svojci in prijatelji poslovili od Mateja Košiča.
S. N.
 3. 9. 2015 | 19:34
 9. 9. 2025 | 04:42

TRBOVLJE – Na pokopališču Gabrsko so se svojci in prijatelji danes poslovili od Mateja Košiča, fanta, ki ga je vzela Sava. Zanj je bilo usodno bežanje pred policijo, ko je zato skočil v deročo reko.

Spomnimo, zadnjo sredo v avgustu so trboveljski policisti v bližini železniške postaje ponoči opravljali nadzor terena, saj so želeli preprečiti vlome in tatvine. Nato so opazili tri moške, ki so ob njihovem prihodu k železniški postaji v Trbovljah začeli bežati. Eden od njih se je po nekaj metrih ustavil in počakal policiste, druga dva sta stekla proti Savi in skočila vanjo.

Enemu od njiju je uspelo preplavati reko, Mateja pa je odnesel tok. Njegovo truplo so našli po dveh dneh.

Več preberite v jutrišnji tiskani izdaji Slovenskih novic.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
VIDEO
PromoPhoto
KULTURA
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
SKRB ZASE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
SPREMEMBA
Sovoznik
PromoPhoto
ZDRAVJE
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI