NOVA GORICA – Policiste so v ponedeljek obvestili o tatvini denarnice v enem od gostinskih lokalov v Novi Gorici, kjer je nepridiprav izkoristil nepazljivost oškodovanke in ji iz torbice odvzel denarnico, v kateri je imela osebne dokumente, bančno kartico ….
Po dejanju je neznanec kraj zapustil in z ukradeno denarnico odšel v neznano.
Novogoriški policisti bodo ustrezno ukrepali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
