
Galerija

GROSUPLJE – Uprava za zaščito in reševanje poroča o naporni noči grosupeljskih gasilcev.
Ob 01.06 so na Taborski cesti reševalci zaprosili za pomoč gasilcev pri prenosu poškodovane osebe, ki je padla v globino.
Posredovali so gasilci PGD Grosuplje, ki so imobilizirali poškodovano osebo in jo prenesli do reševalnega vozila.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
