HRASTJE – Neznani storilec je v sredo med polnočjo in 6. uro zjutraj vlomil pritlično okno in vstopil v stanovanjsko hišo v Hrastju. Medtem ko so stanovalci spali, je pregledal kletne prostore, našel torbico z gotovino in jo odtujil.
Materialna škoda znaša okoli osem tisoč evrov, so sporočili iz PU Maribor.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
