SREDNJE LAKNICE – Minuli petek so okoli poldneva reševalci posredovali v Srednjih Laknicah, kjer je prišlo do nesreče pri delu v gozdu, poroča PU Novo mesto. Po pobočju se je namreč skotalil hlod in stisnil nogo 45-letniku, ki je na brežini lupil lubje smrekovih sušic.
Na kraju nesreče so mu pomagali domači in reševalci, ki so ga nato odpeljali v bolnišnico. Tam so ugotovili, da ima zlomljeno nogo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
