OSTAL NA ZDRAVLJENJU

Huda nesreča v Podravju: moški padel z lestve, nanj zgrmel še tram

Policisti so tujo krivdo za nesrečo izključili.
Odpeljali so ga v mariborski klinični center (fotografija je simbolična). FOTO: Wirestock/Getty Images
Odpeljali so ga v mariborski klinični center (fotografija je simbolična). FOTO: Wirestock/Getty Images
B. K. P.
 9. 8. 2025 | 10:03
0:49

Mariborski policisti so bili v petek okrog poldneva obveščeni, da je 39-letni moški z območja Podlehnika med opravljanjem del ob hiši, padel z lestve. Kot da to ne bi bilo dovolj grozljivo, je nanj nato padel še lesen tram.

Kot so sporočili s Policijake uprave (PU) Maribor, so moškega reševalci nujne medicinske pomoči odpeljali v mariborski klinični center, kjer so ga oskrbeli in zadržali na zdravljenju. »Po do sedaj zbranih podatkih oseba ni v smrtni nevarnosti,« so še sporočili s PU Maribor.

Policisti so opravili ogled kraja nesreče ter zbrali obvestila, tujo krivdo so izključili. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZASE
VIDEO
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
NASVET
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
POVEZANI
Sovoznik
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
KULTURA