SLIŠALA STA SIRENO

Iskalna akcija za izgubljenima pohodnikoma

V akciji so sodelovali tudi lovci.
Fotografija je simbolična
Fotografija je simbolična
A. L.
 12. 12. 2017 | 12:00
 16. 9. 2025 | 07:35

PODGORJE – V nedeljo ob 18. uri so bili policisti obveščeni, da sta se na Slavniku izgubila dva državljana Italije. Takoj je bila vključena gorskoreševalna služba. V pomoč pri iskanju so se vključili tudi druge službe in lovci. Prav eden od lovcev je prvi sporočil, da je v stiku s pogrešanima, ki sta zaslišala sireno. Ob 20. uri so ju našli na območju Gradišča proti Golcu in ju odpeljali v bližnjo gostilno.

Policija se zahvaljuje vsem, ki so se aktivno vključili v iskanje. Vremenske razmere namreč niso bile najugodnejše in izgubljena Italijana je bilo treba najti v najkrajšem možnem času, so sporočili iz PU Koper.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
KULTURA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVJE
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Sovoznik
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
NASVET