TATICI

Iz hiše sta kradli ženski

Udarili sta v Vitovljah.
Mo. S.
 4. 8. 2015 | 17:00
 9. 9. 2025 | 08:40

VITOVLJE – V nedeljo popoldne so policiste obvestili o tatvini na območju naselja Vitovlje, kjer sta dve ženski osebi vstopili v eno od odklenjenih stanovanjskih hiš in ukradli več predmetov (gotovino, denarnico z dokumenti).

Po storjenem kaznivem dejanju sta osumljenki odšli neznano kam. Policisti okoliščine kaznivega dejanja še preiskujejo in bodo na podlagi zbranih obvestil in ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Sovoznik
VIDEO
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
ZDRAVJE
INTERVJU
Promo
FINANCE
Promo
ZDRAVJE
Photo
PRESENEČENJE
Promo
DONOSNO
Promo
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
SPREMEMBA
TEŽKE RAZMERE