PODBOČJE – V Podbočju so ugotovili, da so storilci v zadnjih treh mesecih vlomili v starejšo nenaseljeno hišo. Pregledali so prostore in odnesli električni štedilnik, pralni stroj, štedilnik na drva in še več drugih manjših predmetov in orodja.
Lastnike so oškodovali za nekaj tisoč evrov, so sporočili iz PU Novo mesto.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
