NEPRILAGOJENA HITROST

Izgubil nadzor nad vozilom, trčil v peško

Za volanom je sedel 27-letni voznik.
Fotografija je simbolična
Fotografija je simbolična
A. L.
 29. 7. 2015 | 08:30
 10. 9. 2025 | 15:13

NOVO MESTO – Pri Šmihelskem mostu je v ponedeljek dopoldne 27-letni voznik osebnega avtomobila zaradi neprilagojene hitrosti na mokrem in spolzkem vozišču izgubil nadzor nad vozilom in na prehodu za pešce trčil v 44-letno peško.

Lažje poškodovano so jo oskrbeli v bolnišnici, so sporočili iz PU Novo mesto.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
INTERVJU
VIDEO
TEŽKE RAZMERE
INTERVJU
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Sovoznik
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
TVEGANJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
DONOSNO
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
PRESENEČENJE
PremiumPromo
FRANJA