LOČE – V Ločah so policisti obravnavali vlom v stanovanjsko hišo. Storilec je v hišo vlomil skozi okno kurilnice. Ukradel je gotovino in zlatnino.
Poskušal je vlomiti tudi v sosednjo hišo, kjer je z vlomilskim orodjem poškodoval okno, v hišo pa mu ni uspelo priti, poroča PU Celje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
