ŠEMPETER PRI GORICI – V petek zjutraj so policisti v Šempetru pri Gorici obravnavali prometno nesrečo, v kateri sta bili udeleženi osebni vozili, poroča PU Nova Gorica.
Ugotovljeno je bilo, da je 81-letni voznik osebnega avtomobila vozil z ulice Polje proti Vrtojbenski cesti in v križišču s prednostno cesto izsilil prednost drugemu vozniku avtomobila.
Zaradi trčenja je nastala materialna škoda na vozilih.
Policisti so starejšemu vozniku zaradi kršitve prometne zakonodaje izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
