KROMBERK – V četrtek popoldne je v Kromberku 40-letna voznica, ki se je vključevala na glavno cesto v smeri Ajševice, izsilila prednost 45-letni voznici osebnega avtomobila, ki je pripeljala iz smeri Ajševice proti Novi Gorici.
Obe voznici so oskrbeli reševalci in ugotovili, da sta utrpeli lažje telesne poškodbe. Novogoriški policisti so povzročiteljici prometne nesreče izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
