POŽAR

Je bil ponoči v Kopru na delu požigalec?

Ponoči je gorelo na več mestih v središču Kopra.
T. L.
 12. 9. 2015 | 22:25
 9. 9. 2025 | 05:49

KOPER – Ob 4.22 je zagorelo na več mestih v središču Kopra v bližini Vojkovega nabrežja. Posredovali so gasilci JZ GB Koper in pogasili več komunalnih zabojnikov ter dve smreki, vse skupaj na površini okoli 30 kvadratnih metrov, poroča uprava za zaščito in reševanje. 

Policijo smo povprašali, ali je bil v Kopru na delu požigalec. Iz PU Koper so nam odgovorili, da so bili ob 4.29 obveščeni o tem, da gorijo zabojniki na Kosovelovem trgu, nato pa še v parku nasproti banke. Ugotovili so, da je na Kosovelovem trgu zgorel ves ekološki otok. Gasilci so pogasili skupaj osem zabojnikov. V požaru je škode za 3000 evrov, policisti pa zbirajo obvestila o dogodku.

Imate za nas zanimive informacije? Pišite nam.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZAPOSLITEV
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
PRIHODNOST
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
IZGUBA
Promo
RECEPTI
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZASE
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
ZAUPANJE
POČITNIŠKA MALHA
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
NAPAD