NA ČRNO

Kitajec brez ustreznih listin v Slovenijo

Policisti so kršitelju izrekli globo z izdajo plačilnega naloga.
E. C.
 17. 9. 2015 | 21:35
 9. 9. 2025 | 06:29

NOVA GORICA – Včeraj popoldne so policisti PP za izravnalne ukrepe Nova Gorica imeli v postopku 33-letnega državljana Kitajske in pri kontroli zakonitosti vstopa in bivanja v Republiki Sloveniji ugotovili, da ni imel ustreznih listin za vstop v našo državo.

Policisti so mu zaradi kršitve 7. člena zakona o tujcih izrekli globo z izdajo plačilnega naloga. Po končanem postopku je državljan zapustil območje naše države.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
VIDEO
INTERVJU
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZASE
Sovoznik
Promo
DONOSNO
PremiumPromo
FRANJA
POČITNIŠKA MALHA
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
SPREMEMBA
TEŽKE RAZMERE
Promo
KULTURA
Promo
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
ZDRAVJE
PRESENEČENJE
Promo
TVEGANJE
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
POVEZANI