NOVA GORICA – Včeraj popoldne so policisti PP za izravnalne ukrepe Nova Gorica imeli v postopku 33-letnega državljana Kitajske in pri kontroli zakonitosti vstopa in bivanja v Republiki Sloveniji ugotovili, da ni imel ustreznih listin za vstop v našo državo.
Policisti so mu zaradi kršitve 7. člena zakona o tujcih izrekli globo z izdajo plačilnega naloga. Po končanem postopku je državljan zapustil območje naše države.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
