TAT NA DELU

Kje je zadnje kolo?

Zgodilo se je v Novi Gorici.
Policisti so že na kraju dogodka. Fotografija je simbolična
Policisti so že na kraju dogodka. Fotografija je simbolična
D. P.
 31. 7. 2015 | 18:00
 10. 9. 2025 | 15:34

NOVA GORICA – Policija je obravnavala tatvino zadnjega obroča kolesa. Ugotovljeno je bilo, da je neznani storilec v sredo popoldne prišel na športno igrišče in z zaklenjenega ženskega kolesa (MTB) znamke Scott snel zadnji kovinski obroč s pnevmatiko.

Po dejanju je kraj zapustil ter odtujeno zadnje kolo odnesel neznano kam.

V zvezi z omenjenim kaznivim dejanjem sledi ustrezen ukrep novogoriških policistov.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
DONOSNO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
PremiumPromo
FRANJA
Sovoznik
Promo
ŽIVLJENJE
INTERVJU
INTERVJU
Photo
PRESENEČENJE
Promo
TVEGANJE
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
VIDEO