LEDEČA VAS – V ponedeljek zvečer so policisti opravili ogled vloma v Ledeči vasi. Lastniki so se vrnili z dopusta in ugotovili, da so jim neznanci vlomili v hišo.
Pregledali so prostore in odnesli prihranke ter družinsko zlatnino in povzročili za več kot tisoč evrov škode, so sporočili iz PU Novo mesto.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
