LJUBLJANA – V soboto okrog 7. ure je bila Policijska uprava Ljubljana obveščena o vlomu v gostinski lokal na območju Šiške. Neznani storilec je ponoči vlomil v notranjost, od koder je odtujil televizor, alkoholne pijače in denar. Z dejanjem je povzročil približno za 3500 evrov škode.
Policisti nadaljujejo delo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
